Contact Info

About Image
About Image
30 yıllık CMS Tecrübesi

Hakkımızda

CMS İÇ VE DIŞ TİCARET MADENCİLİK A.Ş 1990 yılında demir-çelik ticareti ile sektöre adım atmıştır. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen firmamız bugün demir-çelik ticaretinin yanı sıra yeni inşa gemilerinin blok imalatları, tüm gemi teçhiz- donatım işleri, tamir gemilerinin tadilatı, çelik konstrüksiyon imalat ve montajı, platform ızgaraları, her tür çelik için kumlama, boya, yıkama ve temizlik işlerinde faaliyet göstermektedir. Bulunduğu sektörlerde birçok projeye imza atmış olan firmamız bu projeleri başarıyla tamamlamıştır.

CMS İÇ VE DIŞ TİCARET MADENCİLİK A.Ş konusunun uzmanı ve tecrübeli kadrosu ile merkezine iş güvenliğini, çevre sağlığını ve kaliteyi koymaktadır. Firmamız geniş müşteri portföyü ve hizmet kalitesine verdiği önem ile faaliyet gösterdiği sektörlerde çalışmalarına devam etmektedir.

About Image
Teknolojik, Dinamik, Lider, Müşteri Memnuniyeti

CMSAS

Küreselleşen iş dünyasındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek rekabetçi ve dinamik ruhumuz sayesinde faaliyet gösterdiğimiz alanlarda öncü ve lider olmaktır.

Tasarım ve üretim kabiliyetlerimiz sayesinde doğal kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır